2001 рік

Саме під таким запозиченим у класиків гаслом у Львові в Палаці мистецтв проходить V Міжнародна автомобільна виставка "АвтоТех" і III Міжнародна спеціалізована виставка "Автобус". Тут представлено нові розробки семи найвідоміших автовиробників світу, автобуси та автоаксесуари більш ніж п'ятдесяти фірм. Вперше на виставці експонуються зразки дорожнього і гаражного обладнання. А родзинка автомобільного свята у столиці Галичини – шоу-змагання, організовані авто-фан-клубом "ЗАЗ-Козак" – любителями "горбатих" "Запорожців".
Кожен з чотирьох днів виставки проходив під егідою певної автомобільної марки. У день відкриття головним було французьке "Пежо", яке на теренах Західної України представляє офіційний дилер – фірма "Ілта-Львів". Її працівники мали чим потішити автолюбителів: уперше в нашій країні була представлена новинка французької автотехніки - комфортабельне легкове авто "Реugeot 307", яке щойно доставили у Львів з Женевського автосалону. За попередніми оцінками авторитетних міжнародних фахівців, ця модель – одна з найімовірніших претендентів на звання "Автомобіль-2001" у "Golf-класі".

Також українські поціновувачі французьких авт мали змогу ближче ознайомитися з найвідомішою і найвдалішою розробкою "Пежо" - оновленою 605-ю моделлю, яку, до речі, визнано найкращим автомобілем 2000 року. Що стосується 307-ї моделі, то вона мало чим поступається своєму славетному родичеві, а от коштує дешевше.

Наступний день проходив під знаком німецького автогіганта "Фольксвагена", який на наших теренах представляє компанія "Алекс". Автолюбителі побачили їхні найновіші розробки - Volkswagen Passat" ("Passat Limousine " і "Passat Limousine Variant"). Саме їх по праву можна назвати окрасою не лише цієї виставки, але й усього автосвіту. Німці спромоглися поєднати у новому "Пассаті" всі складові успішного авта – гарний дизайн, чудову якість і прийнятну ціну. Новий "Пассат" за якістю, комфортністю і надійністю є автомобілем вищого класу, а от за економічністю залишається у традиційному середньому класі. За прогнозами фахівців, саме це авто має реальний шанс стати найпопулярнішим серед українських поціновувачів іномарок. Принаймні на виставці дилери вже отримали кілька замовлень від поважних дядечок.

На третій день виставки "головувала" компанія "Фіат", яку в нас представляє ВАТ "Пластик". Окрім уже відомих італійських моделей "Рunto" та "Вгаvо", демонстрували новинку сезону "Fіаt-Магеа". Це класичний седан, але з оригінальним дизайном. Не менш симпатичне авто представило львівське підприємство "Ярда" - французький "Сіtroen Хsага 2". До речі, охочі купити цю новинку могли поїхати у ньому додому відразу ж з виставки. Звичайно заплативши за таке задоволення 9200 у.о. На суд глядачів були виставлені також нові "Форд", "Деу" та "Шкода".

Безперечною окрасою виставки у п'ятницю станв легендарний взірець українського автомобілебу-дування "ЗАЗ-965". До речі, саме цього року "горбатому" виповнюєть-ся 40 років. "Козаки" з антикварного автоклубу не виставляли своє автодиво на спеціальному подіумі, а вирішили показати його в дії. Львів'яни та гості нашого міста мали змогу у заключний день виставки побачити автопробіг "Львівський лабіринт - 2001", показові змагання з фігурного водіння та паралельного слалому, а згодом – виставку антикварних апвтомобілів у Палаці Мистецтв.

А сюрпризом для відвідувачів виставки став красень-велетень - двлповерховий автобус "Неоплан-Мегалайнер", який представила турагенція "Альбіон". Кожен охочий міг покайфувати у шикарних кріслах, в яких недавно сиділи Майкл Джексон і Мадонна! Цей автобус належав продюсерським фірмам відомих зірок, котрі їздили ним у європейські гастрольні тури. Щодо укріїнських зірок, то у "фольксвагінівський" день новий "Пассат" представив екс-львів'янин Гарік Кричевський.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.