2001 рік

Львівський авто-фан-клуб "ЗАЗ-Козак" (структурний підрозділ Львівської міської громадської організації «Нова ініціатива») організовують автозмагання Гран-Прі авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак-2001», що складається із трьох етапів. Змагання проводяться у відповідності з Регламентом Кубку України II категорії 2001 року.
РЕГЛАМЕНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ЗМАГАНЬ НА АНТИКВАРНИХ АВТОМОБІЛЯХ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИРОБНИЦТВА "ЗАПОРОЖЕЦЬ" (ЗАЗ-965) «ГРАН-ПРІ АВТО-ФАН-КЛУБУ «ЗАЗ-КОЗАК-2001»

ПРОГРАМА ШОУ-ЗМАГАНЬ (ОКРЕМІ ЗАЛІКОВІ ВИДИ ПРОГРАМИ)

1 травня 2001 р. - Відкриття прийому заявок
1 квітня 2001 р. - Перевірка автомобілів ДАІ та клубна реєстрація.

I етап. 28-30 червня 2001 року.
Дві вправи:
1. Гонка за Легендою "НАВКОЛО ГАЛЬБИ" (В рамках Всеукраїнського пивного фестивалю "Гальба") трасою довоєнних Гран-Прі Львова 1930-1934 рр. Старт - Львівська Ратуша, фініш - Монумент слави вул. Стрийська. Минулорічний переможець - Мотиль Олег. «113 УА» Львів);
2. Олімпійська гонка - "Гірський кілометр" (парна гонка вгору на виліт. Підйом вул. Гвардійська. Минулорічний переможець - Саввін Юрій «Тихохід» Львів).

II етап. 28-29 липня 2001 року.
Дві вправи:
1. Фігуне водіння (Минулорічний переможець - Підлужний Володимир «Автолюкс» Львів);
2. Трекові гонки. Олімпійська парна гонка на вибування. (Стадіон СКА. В рамках культурної програми Юнацького Чемпіонату Європи із спідвею).

III етап. 15-16 вересня 2001 року.
Три вправи:
1. Автослалом;
2. Кільцеві перегони "ФОРМУЛА-01" (Спеціалізована траса "Галринг". В рамках офіційної програми святкування Дня Львова. Минулорічний переможець - Бородін Сергій «Альбіон» Київ);
3. Гонка на встановлення рекорду швидкості (Заміряється електронним спаренимм хронометром на 100-метровому відрізку траси "Галринг" підчас кваліфікаційних заїздів).

Окрім залікових видів шоу-програми відбудеться Парад-презентація нових моделей авто-фан-клубу "ЗАЗ-Козак" та навчально-розважальні музичні уроки для школярів "Безпечна дорога до школи".

ВИЗНАЧЕННЯ. СТАТУС ЗМАГАНЬ.
Львівський авто-фан-клуб "ЗАЗ-Козак" (структурний підрозділ Львівської міської громадської організації «Нова ініціатива») організовують автозмагання Гран-Прі авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак-2001», що складається із трьох етапів. Змагання проводяться у відповідності з Регламентом Кубку України II категорії 2001 року. Всі водії, учасники, офіційні особи, представники преси, і всі інші особи, які мають відношення до підготовки і проведення змагання діють у відповідності з вимогами НСК ФАУ, іншими регламентуючими документами ФАУ, Регламентом Кубку та цим Регламентом. У разі розбіжностей у їх трактовці, діє даний Регламент.
Змагання Гран-Прі авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» включене як авто-шоу до офіційної програми святкування Дня Львова, Всеукраїнського фестивалю пива "Гальба"та Чемпіонату Європи із спідвею середт юніорів. (Розпорядження міського голови додається. Додаток 1.) Змагання не входять у залік Чемпіонату України з автоспорту.

ОПИС
Змагання Гран-Прі авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» включає трасу «Галрінг», окремі спеціальні ділянки автошляхів міста (вул. Стрийська, пл. Ринок.) і закриті ділянки стадіонів СКА та "Юність"). Схема траси та спец-участків додається. (Додаток 2).

ДОПУЩЕНІ АВТОМОБІЛІ
До участі у Кубку допускаються легкові автомобілі «Запорожець» моделі ЗАЗ-965 («горбатий»), зареєстровані у Державній Автомобільній інспекції. Всі автомобілі мусять відповідати вимогам Правил дорожнього руху України.

До змагань не допускаються:

автомобілі, що не пройшли техогляду в ДАІ (наявність відповідного штампу в техпаспорті авто);
автомобілі ЗАЗ-965 з робочим об'ємом двигуна понад 900 см. куб.
автомобілі не оснащені бортовими засобами безпеки (вогнегасник, аптечка);
автомобілі без розміщеної (згідно встановленого та затвердженого Організаторами змагань зразку) обов'язкової реклами на борту. (Схема розміщення обов'язкової реклами Організаторів додається. Додаток 3)
(УВАГА: у 2001 році допускаються до змагань автомобілі ЗАЗ-965 з двигунами вітчизняного виробництва до 1200 куб. см. Вони становлять окремий "Вільний" клас, якщо кількість таких авто більше п'яти);

Дозволяється додаткова підготовка автомобілів до змагань згідно вимог до автомобілів цієї групи (Додаток "j" до МСК ФІА)

ДОПУЩЕНІ УЧАСНИКИ
До участі у змаганні допускаються повнолітні особи, що мають Посвідчення ДАІ на право водіння автотранспорту (категорія «В») та стаж водіння не менше 1 року.
Під час керування і коли учасник - особа юридична, чи коли він не є членом екіпажу, всі його обов'язки і відповідальність покладаються повністю на першого водія, який декларований у заявці на участь у змаганні. (Заявка учасника та декларація власника авто додається. Додаток 4).

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ - ВНЕСЕННЯ У СПИСОК
Будь-яка особа або команда, що бажає взяти участь у Змаганнях Гран-Прі авто-фан-клубу "ЗАЗ-Козак-2001" адресувати Організаторам (адреси, номери телефонів, факсів додаються. Додаток 5) заявку на участь, належним чином заповнену до 18 червня 2001 року, сплатити стартовий (заявочний внесок) та подати в Оргкомітет (для реєстрації та перевірки в УДАІ) комплект документів на заявлені автомобілі. Дані стосовно другого водія можуть заповнюватись безпосередньо перед змаганнями.
Жодних змін не може бути внесено у заявку на участь. Однак, до моменту перевірок учасники вільно можуть заміняти декларований автомобіль на інший тієї ж групи і того ж класу.
Число учасників обмежується у 18 автомобілів. Змагання не проводиться, якщо загальна кількість заявлених екіпажів менше 5-и. Окремо ведеться залік для індивідуальних та "фірмових" екіпажів.

ЗАЯВОЧНІ ВНЕСКИ
Доброчинні внески на проведення змагань, розвиток авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» та автомобільного спорту встановлені:
I. За кожний екіпаж:
а) 200 грн. з обов'язковою рекламою Організатора;
б) 400 грн. без обов'язкової реклами Організатора.
II. За кожен "фірмовий" екіпаж:
а) 800 грн. з обов'язковою рекламою Організатора;
б) 2400 грн. без обов'язкової реклами Організатора.
III. Рекламодавцям (згідно Договору);
Від сплати заявочних внесків звільняються члени авто-фан-клубу "ЗАЗ-Козак"та його іногородніх філій. Учасники, що виступають у змаганнях вперше (в індивідуальному заліку)
Заявочний внесок буде повернено повністю:
- особам, заявки яких було повністю відхилено;
- у випадку коли змагання не відбулося.
Якщо заявлений учасник з форс-мажорних обставин, належним чином перевірених Оргкомітетом, не брав участі у змаганні йому повертається 50% заявочного внеску.
Заявочні внески перераховуються на р/р у вигляді, який встановлює Організатор або готівкою під час реєстрації.

СТРАХУВАННЯ
Всі учасники і водії повинні мати страховий захист від нещасних випадків на суму не менше 1000 грн.
Організатор не відповідає за збитки та шкоду як по відношенню до водіїв і їх майну так і за збитки, що заподіяні стороннім особам і їх майну.
У випадку аварії учасник і водій виконують вимоги Організатора та відмовляються від права на протест по відношенню до них.

ЗАСТОСУВАННЯ І ТЛУМАЧЕННЯ РЕГЛАМЕНТА
Директор Змагання застосовує даний Регламент і його положення під час проходження змагання
У спірних питаннях інтерпретації даного Регламенту необхідно використовувати тільки український текст.
Для точної інтерпретації даного Регламенту необхідно використовувати слова:
- "учасник" - використовується для власника ліцензії учасника;
- "екіпаж" - перший водій чи другий водій (штурман).
Перший водій бере на себе відповідальність учасника, якщо не знаходиться на борту автомобіля.
Будь-яка неправильна, обманлива чи не спортивна дія, здійснена учасником або членом екіпажу, буде осуджена Колегією Спортивних Комісарів, яка оголосить будь-яке можливе покарання, аж до виключення.

ЕКІПАЖІ
Всі члени екіпажу можуть управляти під час змагання і повинні обов'язково володіти Посвідченням водія на право водіння транспортного засобу виданого ДАІ МВС-УВС. (Категорія «В»).
Всі члени екіпажу повинні знаходитися на борту автомобіля, що рухається під час продовження всього змагання, крім випадків, передбачених даним Регламентом. Знаходження у автомобілі одного члена екіпажу або прийом третьої особи на борт (за винятком випадку транспортування пораненого) протягне за собою виключення.

ПОРЯДОК СТАРТУ - ЕМБЛЕМИ - НОМЕРИ
Старт (вид програми - кільцеві перегони 3 х 1325 м.) дається у порядку номерів змагання, менший стартує попереду. Присвоєння цих номерів здійснюється Організатором за підсумками офіційного тренування (Проводяться напередодні змагань), або жеребкування.
Організатор надає кожному екіпажу дві емблеми Змагань і два панно з присвоєними номерами змагань.
Емблеми ралі повинні встановлюватися на видному місці спереду і ззаду автомобіля протягом всієї тривалості змагань.
Номери змагань, які надаються Організатором, обов'язково повинні закріплюватися на кожній боковій стороні автомобіля під час всієї тривалості змагання. Організатор зберігає за собою право на розміщення на автомобілях обов'язкової реклами офіційних спонсорів змагань. (Схема розміщення додається).

РУХ - РЕМОНТ
Під час всієї тривалості змагання екіпажі повинні точно дотримуватися Правил дорожнього руху України.
Кожен екіпаж, який не дотримується цієї вимоги, понесе покарання передбачене нижче:
- 1-е порушення: грошовий штраф;
- 2-е порушення: виключення.
Автоінспектори чи офіційні особи, які встановлюють порушення Правил дорожнього руху, допущені екіпажем, повинні це відмітити таким же чином, як це застосовується для інших учасників дорожнього руху.
Заборонено під загрозою виключення буксирувати, транспортувати чи штовхати автомобілі, якщо це застосовується не для того, щоб повернути їх на дорогу або звільнити її.
Екіпажу також заборонено під загрозою виключення:
- навмисно блокувати проїзд автомобілів-учасників змагання або перешкоджати обгону;
- вести себе, не дотримуючись спортивної етики.

РЕКЛАМА
Учасникам змагання дозволяється вільно розміщувати будь-яку рекламу на своїх автомобілях при умові, що ця реклама:
- дозволена законодавчими актами України;
- не носить образливого характеру;
- не займає місця, зарезервовані для емблем, номерів змагання та обов'язкової реклами Організатора;
- не заважає видимості з місця водія.
Учасник змагання повинен розмістити на автомобілі обов'язкову та необов'язкову (якщо вона їм прийнята) рекламу Організатора до початку перед стартового контролю.
Рекламні місця, що знаходяться безпосередньо зверху і знизу номерів на панно змагань, а також емблеми Змагань, призначаються для реклами організаторів. Учасники не можуть відмовитись від цієї обов'язкової реклами.
Забороняється присутність на автомобілі емблем інших змагань.
Якщо реклама не відповідає вищевказаним вимогам, учасник виключається із змагання,

СПЕЦІАЛЬНІ ДІЛЯНКИ
Спеціальні ділянки - це швидкісні змагання на шляхах та майданчиках, спеціально закритих для загального користування.
В якості спеціальних ділянок використовуватимуться змагання з кільцевих перегонів, фігурного водіння, слалому, гонки на встановлення рекорду швидкості («спринту»), режимні ділянки («гірський кілометр») та швидкісні гонки з вибуванням на гаревій дорожці стадіону СКА («парна олімпійка»)
Порядок проходження спеціальних етапів змагань можуть вказуватись у додаткових схемах.
Метою змагань із «спринту» є встановлення рекорду швидкості на обмеженому відрізку шляху (100 метрів). Умови змагань: шлях розгону - 200 метрів, заліковий відрізок, зона гальмування - не менше 200 метрів. Хронометраж - з ходу, залікова зона відмічена білими лініями. (Електронний секундомір - точність до 0,1 сек.)
Метою парних змагань «стометрівка» є досягнення якомога коротшого часу проходження шляху у 100 метрів. Старт з місця - хронометраж до 0.1 сек.
Екіпажам під загрозою виключення заборонено рух у напрямку, протилежному руху на спеціальній ділянці.
Учасник, який допустив повторний фальстарт, а саме старт, здійснений до сигналу, поданого Комісаром, буде оштрафований. Штрафні очки отримані у окремих видах програми автоматично враховуються при виявленні абсолютного переможця змагань.
Кожен екіпаж, який не в змозі стартувати на протязі 20 секунд після сигналу старту, повинен бути виштовханим з метою очистити хронометражну зону, оштрафований і стартувати останнім.

КОЕФІЦІЄНТИ ВИДІВ ПРОГРАМИ ГРАН-ПРІ
У 2001 році окремі змагання "Грн-Прі" мають такі коефіцієнти:
- кільцеві гонки (3 кола по 1325 м.) - 3.0;
- гонка на встановлення рекорду швидкості - 1.0;
- гонка за Легендою - 1.0;
- «гірський кілометр» (парні перегони на вибування) - 2.0;
- трекові гонки - 2.0;
- фігурне водіння - 1.0;
- автослалом - 1.0.

Примітка: для визначення переможця у багатоборстві сумуються очки помножені на коефіцієнт складності виду змагань; гонка на встановлення рекорду швидкості може проводитися у рамках кільцевих перегонів (заміряються час проходження виділеного 100-метрового відрізку траси «Галрінг»).

КЛАСИФІКАЦІЯ. ПОРЯДОК НАРАХУВАННЯ ОЧКІВ.
Після кожного виду змагання, включеного у залік Кубку встановлюється наступна класифікація:
- класифікація екіпажів у індивідуальному заліку ("стандартний" та "вільний" клас окремо);
- класифікація командного результату серед "фірмових" екіпажів.
Порядок нарахування очок у видах програми. Екіпажам за виборені місця присвоюються очки за таблицею:
1 місце - 20 очок 6 місце - 6 очок
2 місце - 15 очок 7 місце - 4 очка
3 місце - 12 очок 8 місце - 3 очка
4 місце - 10 очок 9 місце - 2 очка
5 місце - 8 очок 10 місце - 1 очко.

ЗАКРИТИЙ ПАРК. РЕМОНТ
Перед стартом та по закінченні змагань усі автомобілі підкоряються правилам закритого парку.
В закритому парку проводиться перевірка технічного стану та маркування автомобілів.
Всі ремонтні роботи повинні бути повністю закінченими до часу старту, у іншому випадку запізнення виходу на старт потягне за собою штраф.
Будь-яке порушення режиму закритого парку потягне за собою виключення.

ПЕРЕВІРКИ ПЕРЕД СТАРТОМ І ПІД ЧАС ЗМАГАННЯ.
Кожен екіпаж, що бере участь у Змаганнях, повинен представлятися укомплектованим зі своїм автомобілем на перевірки, передбаченою програмою змагань.
Будь-який автомобіль, який буде представлено для перевірки із запізненням більше граничного, передбаченого індивідуальним Регламентом змагань, не буде допущений до старту, за винятком випадків форс-мажорних обставин, визнаних Колегією Спортивних Комісарів.
Виконувані перевірки перед стартом будуть здійснюватися у загальному порядку (контроль ліцензій та інших необхідних документів, марки і моделі автомобіля, видима відповідність автомобіля групі, у якій він бере участь, всіх основних елементів безпеки, відповідність автомобіля Правилам дорожнього руху і т. і.).
Також буде проводитися:
- ідентифікація екіпажа: кожен член екіпажа повинен мати дві недавні фотографії формату 4х4 см або 4х6 см;
- ідентифікація автомобіля, шасі і блока двигуна, які можуть піддаватися у будь-який момент маркуванню за розпорядженням Організаторів.
Старт буде заборонено будь-якому автомобілю, який не відповідає вимогам регламентів безпеки.

ОСТАТОЧНИЙ КОНТРОЛЬ
З моменту свого фінішу (прибуття) кожен екіпаж заводить свій автомобіль у закритий парк. Там буде здійснено швидкий контроль автомобіля і його відповідність тому, що надавався при перевірці на старті.
Кожному екіпажу на старті змагань видається Ідентифікаційна карта єдиного зразку, до якої (паралельно із суддівським протоколом) заносяться результати кожного етапу (виду) змагань.

ПРОТЕСТИ (АПЕЛЯЦІЇ)
Учасники мажуть подавати апеляції у ФАУ проти прийнятих рішень.
Кожен протест повинен надаватися у відповідності з умовами Національного Спортивного Кодексу (СТ. 171 МСК ФАУ).
Будь-який протест може подаватися у письмовій формі і передаватися Організаторам разом із сумою не більше 200 грн., яка не буде повернена, якщо протест виявиться необгрунтованим.

КЛАСИФІКАЦІЯ
Остаточна класифікація набуває юридичної сили через 1 годину після оголошення вердикту Головним суддею змагань і не можуть стати предметом будь-яких подальших протестів.

НАГОРОДЖЕННЯ. ПРИЗИ.
Переможці змагань нагороджуються Кубками Організаторів змагань та спеціальними призами спонсорів. Списки призів для переможців та призерів змагань в окремих видах програми та у загальному (абсолютному) заліку публікується напередодні змагань. Переможець виявляється окремо у індивідуальному та командному заліку. Нагородження відбудеться 16 вересня 2001 року на подіумі "XI Гран-Прі Львова".
(Резервний день - 1 жовтня 2001 року в клуб-кафе "Лялька". В програмі "День народження "Горбатого")

Кращі екіпажі репрезентуватимуть клуб на міжнавродних та всеукраїнських фестивалях антикварних автомобілів.
Цей докуцмент являється офіційним запрошенням на змагання Гран-Прі "ЗАЗ-Козак-2001".
Просимо контактуватися.

79049 м. Львів-49 а/c 10381, тел.22-88-73, тел/факс 76-93-43

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.