2007 рік

У Львові стартував спортивний сезон «вуличних» гонок. На спеціальному дорожному відрізку для змагань із парних гонок на чверть милі (402 метри) – вул. Північній- у неділю 20 травня відбулися перші у цьому році офіційні змагання із драграсінгу.

 

Власники «наворочених» автомобілів мали змогу помірятися силами у швидкісних гонках З «Роял драгрейсинг Гран-прі». Змагання організовані міським тюнінг-клубом зібрали пісотні учасників у різних «вагових» категоріях: від 900-кубових «Горбатих «Запорожців» до понад 2,5 літрових «монстрів» із двигунами із турбонаддувом…

 

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.