2007 рік

Щорічно, перед початком сезону закордонних авто мандрівок АВТО-ФАН-КЛУБ «ЗАЗ-КОЗАК» спільно з обласним ДАІ проводить агітаційно-інформаційну акцію із проходження техогляду клубних автомобілів. Для ознайомлення автолюбителів із змінами у проходженні техогляду запрошуються журналісти місцевих та Всеукраїнських ЗМІ.

Працівники технічного відділу ДАІ проводять «лікбез», а члени клубу (цього річ автомобілі непарного року випуску) ще раз демонструють, що антикварні автомобілі потрібно й можна утримувати в ідеальному порядку. Дорога технічних неполадок не пробачає.

Цього річ Львівський клуб екстремального автотуризму «ЗАЗ-КОЗАК» запланував дальні авто перегони до Польщі (2 000 кілометрів) на фестивалі антикварних автомобілів та разом із німецькими колегами на «Запорожцях» за маршрутом Львів-Рівне-Київ-Черкаси-Запоріжжя-Мелітополь-Ялта- Миколаїв-Херсон-Умань-Хмельницький-Івано-франківськ-Львів (3333 кілометрів).

 

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: ВІВТОРОК 24 КВІТНЯ 2007 р. ЧАС ПРОВЕДЕННЯ: 13.15 МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ : МАЙДАНЧИК ОБЛАСНОГО ДАІ (вул. Перфецького,19)

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.