2007 рік

Колона із 8 автомобілів львівського авто-фан-клубу власників «Горбатих «Запорожців» «ЗАЗ-КОЗАК» у складі 24 чоловік (в тому числі театралізований козацький театр «Козаки гетьмана Мазепи» направляються до Ридзини (Відстань -- 800 кілометрів; розташування Замок короля Ліщинського -- 180 кілометрів від Берліна з польської сторони). На запрошення Всепольського клубу антикварних автомобілів та Королівського замку у Ридзині львівська делегація представлятиме Україну на Першому Міжнародному фестивалі «Дні Бароко» та змагатимуться за кубки П’ятого рейду ретро-автомобілів «Замок у Ридзині-2007».

 

Акція проходить під патронатом міського Голови Львова Андрія Садового та Генерального консула Республіки Польща у Львові пана Осуховського. У фестивалі «Дні Бароко» прийматимуть участь делегації України, Польщі, Франції та Німеччини.

Маршрут автопробігу колони антикварних автомобілів «Запорожець» та театралізованого козацького ансамблю «Козаки гетьмана Мазепи» проходить через польські міста–побратими Львова – Жешув, Краків та Вроцлав. Делегація везе до польських колег промоційні матеріали про Львів та офіційні запрошення Президентам міст-побратимів прийняти участь у святкуванні Дня міста Львова-2007 (5-6 травня 2007).

У місті-побратимі Вроцлаві українська делегація проведе ряд акцій на підтримку футбольного чемпіонату «Євро-2012» (Львів та Вроцлав – міста де проходитимуть футбольні матчі євро чемпіонату)

Подібні акції, що сприяють налагодженню дружніх стосунків між нашими містами-побратимами під патронатом Генконсульства Республіки Польща у Львові проходять не вперше. По завершенні фестивалю у Ридзині частина автомобілістів з міст-побратимів направляється на традиційний фестиваль до Львова, який увійшов до офіційної Програми святкування Дня Львова-2007.

Час проведення: 27 квітня 2007 року. 12.00 Місце проведення: площа перед Львівською Ратушею.

Патронат: міський Голова Львова. Генеральний консул Республіки Польща у Львові. Партнери проекту: Департамент інформаційної політики та зовнішніх зв’язків міськради; Управління культури і туризму міськради, Корпорація «Галнафтогаз» ( мережа заправних станцій «ОККО»); Корпорація «Хлібпром»; ПП «Пластик»; Львівський Національний театр опери та балету; страхова компанія «ПроСТО»;

Відповідальні особи з авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК»: Євген КРАВС (+38 067 9001111) Ірина ДЕНИС (+38 067 6734644)

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.