2007 рік

Цього річ стародавній Львів святкував свій День народження 5-6 травня на день покровителя міста св. Юрія. На відміну від минулорічного пишного ювілею, що відбувся у осінню, святкування 751-річчя було менш пафосним – президенти до міста Лева не завітали…

Проте, для львів’ян Оргкомітет підготував багато цікавих заходів: були концерти кращих українських естрадних виконавців, виставки-прожажі народних умільців, дитячі забави, фестиваль антикварних та тюнінгованих «Запорожців», конкурс графіті, спортивні змагання із регбі, баскетболу, футболу та рицарський турнір.

 

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.