2008 рік

Спільна акція Львівського клубу «Горбатих «Запорожців» (ЗАЗ-КОЗАК») та обласної Державтоінспекції – проходження клубного техогляду антикварних «Запорожців».

Роз’яснення техслужбою ДАІ нововведень та поправок до Правил проходження технічного огляду автомобілів у 2008 році. Прес-конференція керівника Відділу зв’язків з громадськістю обласного ДАІ майора міліції Світлани Добровольської про спільні плани акцій у 2008 році. Анонсування європейського автопробігу львівського клубу «ЗАЗ-КОЗАК» «Дорогами бравого солдата Швейка». Всі автомобілі львівського клубу «ЗАЗ-КОЗАК» напередодні пройшли попередню технічну підготовку та тестування на сучасному стенді «Nussbaum- NTS-500» автосервісного центру «112 Україна» (вул. Академіка Підстригача,6). Тут перевірено головні показники системи тормозіння та підвіски автомобілів. Всі автомобілі парного року випуску авто-фан-клубу "ЗАЗ-Козак" отримали талон проходження ТО.

Місце проведення – майданчик УДАІ ГУ УМВС України у Львівській області (вул. Перфецького).

Дата і час проведення: 1 квітня 2008 року 12.00.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.