2010 рік

В раках відзначення Міжнародного Дня туризму ентузіасти Львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК» організували та провели Міжнародний автопробіг ретро-автомобілів «Золота підкова Львівщини-2010». Автомобілісти з України та Білорусі здолали туристично-навігаційний маршрут Львів-Олесько-Підгірці-Золочів-Львів та змагалися у квесті «Полювання на Лиса».


Разом з автмобілістами у змаганнях прийняли участь журналісти. Мета автопробігу –популяризація автотуризму та привернення уваги до проблем реставрації та відновлення львівських замків-музеїв. На старті автопробігу, що відбувся біля Палау Потоцьких у Львові колону вітав член львівського клубу власників «Горбатих Запорожців» екс-президент України Віктор Ющенко. У змаганнях перемогла подружня пара зі Львова Іван та Ярослава Данчівські – вони найкраще впоралися з головоломками квесту та віднайшли «Лиса» пі стінами Золочівського замку. Кращою на трасі автопробігу (одного штрафного очка) стала Оксана Наконечна на автомобілі ЗАЗ-965. Спеціальний кубок за здійснений найдовший шлях до Львова отримав білоруський екіпаж із Мінська – водій Олександр Жос:на автомобілі Запорожець моделі ЗАЗ-969М він здолав 720 кілометрів.

ДОВІДКА:

Львівський клуб власників антикварних запорожців «ЗАЗ-Козак» засновано у Львові у 1983 році. Львівський клуб є, мабуть, найстаршим і наймасовішим клубом власників «Запорожця ЗАЗ-965» на теренах колишнього Союзу. Запорожець ЗАЗ-965, який звикли називати «Горбатим». Перший легковий автомобіль випущений в Україні на Запорізькому комбайновому заводі в 1960 році. Стати членом клубу може кожен любитель запорожців, який шанує та доглядає своє авто. Ми є авто-фан-клубом виключно Запорожців моделі 965 ("Горбатий"). Засідання клубу відбуваються що 2 тижні.

Одним із свої завдань клуб вважає входження України до Міжнародної Федерації ретро-автомобілів (FIVA) та відродження перегонів на ретро-автомобілях історичною трасою довоєнних Гран-Прі Львова – «Львівський трикутник».

 

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.