2010 рік

   Традиційно останній день Міжнародної спеціалізованої автомобільної виставки «Автотех», яка проходить щорічно у Львові – присвячено «Горбатому Запорожцю». Цей рік не став винятком, тим паче, що Першому українському автомобілю виповнилося – П'ЯТДЕСЯТЬ років! До ювілею улюбленого автомобіля львів’яни з авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК» приурочили видання «свіжої» збірки анекдотів.


Видання на 76 сторінках містить зібрані звідусіль анекдоти із життя «Запорожців» и і «крутих мерседесів» ілюстровані кумедними фотографіями та малюнками-карикатурами. Збірка рекомендована Міністерством охорони здоров’я та освіти (сміх – найкращі та найдешевші ліки. Рекомендована ціна збірки – 15 грн.), Міністерством транспорту та Головним Управлінням пропаганди УДАЇ УМВС України.

Збірка призначена для людей з почуттям гумору (для власників мерседесів – не обов’язково), любителів гострих відчуттів й нестандартних ситуацій, естетів та всіх, всіх, всіх…

Фоторепортаж Євгенія КРАВСА дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.