2010 рік

У четвер, 16 грудня, вже дванадцятий рік поспіль напередодні Дня святого Миколая львівські пластуни та активісти із львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК» в рамках акції «Святий Миколай дітям з інтернатів та сиротинців» відвідали близько 200 дітей у Сколівському інтернаті.


Як і кожного року, за місяць до свята, 16 листопада, пластуни приїхали до учнів інтернату, щоб написати разом з ними листи до святого Миколая. Згодом ці листи роздали серед пластунів, а також частина була рознесена по львівських церквах, де їх мали можливість отримати парафіяни і таким чином скласти подарунок дитині. Члени львівського лубу «Горбатих Запорожців» які разом з львівськими пластунами патронують Сколівську школу–інтернат збирали кошти для закупівлі найнеобхідніших дітям речей. До акції традиційно долучилося керівництво футбольного клубу «Львів»: спортивні секції отримали м’ячі з автографами футболістів та різноманітну атрибутику – фірмові шарфи та горнятка для харчоблоку.

Тож 16 грудня близько 200 вихованців інтернату, віком від 6 до 18 років зустріли на своєму порозі пластового святого Миколая. Наймолодші, діти віком 6-11 років, побачили виставу, приготовану пластунами спеціально до свята. Найменші отримали комплекти солодощів від «ЗАЗ-КОЗАК». Із старшокласниками пластуни провели уроки, на яких проводили майстерки та бавилися у різноманітні розвиваючі ігри. Кожна дитина отримала подарунок від святого Миколая.

Вперше було проведено антитютюнову акцію з учнями школи-інтрнанту: серед дітей розповсюдили спеціалізовану літературу, яка заохочує займатися фізкультурою та спортом, та відмовитися від недоброї звички - тютюнокуріння. Спеціальні брошури на дану тематику поповнили бібліотеку школи-інтернату.

Також, у рамках цього свята відбулися змагання із баскетболу між командами школи-інтернату, пластунами та членами авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК». Господарі майданчика, виявилися не гостинними й перемогли у міні-турнірі. Проте, найзапеклішим виявився матч між командами гостей: спортсмени пластової команди перемогли «ветеранів» із автоклубу «Запорожців» - 14:11. Члени «ЗАЗ-КОЗАК», які традиційно привезли дітям подарунки на своїх ретро-автомобілях пообіцяли наступного року взяти реванш…

Фоторепортаж Євгенія КРАВСА дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.