2011 рік

В рамках Міжнародної спеціалізованої автомобільної виставки «АвтоТех-2011» у Львові відсвяткували «День народження «Запорожця». З цієї нагоди для дітей із шкіл-інтернатів Львівщини авто-фан-клуб «Заз-Козак» підгогтував великий 51-кілограмовий торт. Саме стільки років виповнюється первенцю українського автопрому.
Торт для дітей розрізав керівник обласного ДАІ полковник міліції Андпій Карпінець. Разом з службою пропаганди ДАІ було проведено шоу-урок для малюків із вивчення Правил Дорожнього руху. Переможці вікторин та конкурсів отримали призи від спонсорів свята – торгової марки «Рудь» та «Олеська».

У супроводі автомобілів ДАІ та байкарів з клубу «Lviv Lions» майже двісті дітей-сиріт відправилися на екскурсійних «Чудо-поїздах» на перегляд тематичної вистави «Пригоди Робокопа» до Львівського театру ляльок. Було весело.

Фоторепортаж Євгена Кравса дивіться у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.