2011 рік

Акція "Святий Миколая дітям з інтернатів" відбудеться 19 грудня 2011 року. Багато років поспіль Львівський авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак» разом з львівськими пластунами за підтримки "Мальтійської служби допомоги" активно займаються доброю справою та організовують для дітей з інтернатів та сиротинців свято Миколая. Особливу опіку ми приділяємо дітям із Сколівської школи-інтернат, де навчається і проживає близько 200 дітей віком від 6 до 17 років.

Дивлюсь в вікно – сніг лапатий,
Хтось там іде до нашої хати,
То не якийсь дід Мороз, то Миколай бородатий.
Тарас Чубай

В День святого Миколая (19 грудня) ми відвідаємо Сколівську школу-інтернат. Для наймолодших учнів (1-4 класів), пластуни покажуть виставу про Миколая, щоб зміцнити віру дітей у чудо. Актиивісти «ЗАЗ-Козак» привезуть дітям комп’ютери. Із старшокласниками організують традиційний спортивний турнір з баскетболу. У півфіналі за право зустрітися з місцевою дитячою командою зустрінуться львівські пластуни та команда власників «Горбатих Запорожців» з клубу «ЗАЗ-Козак».

І, звичайно, кожна дитина отримає подарунок від святого Миколая.

Пакування подарунків триватиме з 15 по 18 грудня на львівській станиці (вул. Шептицьких, 16). Зголоситись до пакування чи в поїздку можна Марті Пасічник (контактні дані нижче).

Як і кожного року ми потребуємо:

1. взуття
2. одяг
3. шапки, шалики, рукавиці
4. засоби гігієни
5. іграшки
6. канцелярські товари
7. спортивний інвентар (м'ячі, ігри, ракетки)
Всі речі можна приносити з 15 по 17 грудня на станицю з 15 до 21 години.

Якщо виникають питання, можете звертатись до коменданта акції Марти-Марії Пасічник, тел. 093 109 70 16, ел. адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Та відповідаючого за акцію від Авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» Євгенія Кравса тел. 0679001111 ел. адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.