2012 рік

20-21 жовтня 2012 року відбулось уже традиційне для авто-фан-клубу "ЗАЗ-КОЗАК" закриття сезону.

Цього року "Запорозькі забави з левами" пройшли у славетному місті Самборі, за сприяння Самбірської міської ради та під патронатом Самбірського міського голови Тараса Копиляка.

Учасники змагань на антикварних автомобілях до 1972 року випуску проїхали за легендою маршрутом Львів-Самбір виконуючи різноманітні завдання та конкурси.

У місті Самборі на площі Івана Франка відбулися спортивні проби з авто-слалому та фігурного водіння. Після чого, авто-колоною переїхали на площу Ринок, де відбулась виставка-презентація учасників ралі, а жителі міста змогли полюбуватися автомобілями і сфотографуватися на згадку. Для учасників екіпажів туристично-інформаційним центром м.Самбора було проведено екскурсії по історичних та культурних надбаннях міста.

Перед Ратушею були організовані дитяча програма та конкурс глядацьких симпатій. Діти взяли активну участь у конкурсах на знання правил дорожнього руху, та отримали морозиво, солодке та квас від спонсорів, які підтримали дану акцію.

Мер міста Самбора, Тарас Копиляк нагородив окремою нагородою переможця конкурсу глядацьких симпатій - Рожка Сергія на автомобілі ЗІМ(екіпаж №9). Також переможець конкурсу отримав сертифікат на безкоштовну фотосесію авто, від відомої фото-студії "Malenko Bros", з чим його і вітаємо.

Потім відбулася головна подія цього дня - пішохідний квест "Полювання на Лева". Найкращим у пошуках Лева, став учасник екіпажу №10 - Фернеза Роман. Власний досвід, уміння логічно мислити та хороша фізична підготовка Романа не дали жодного шансу іншим учасникам, деякі з яких до останнього переслідували переможця.

По закінченню дня всі учаники окунулися в дружню атмосферу святкового закриття спортивного сезону - перемістившись у готель та переглядаючи фото сезону на урочистому банкеті.

Висловлюємо подяку за спонсорську підримку нашим спонсорам: Молокозавод Самбір; Львівська пивоварня; Квас Тарас; Морозиво Три Ведмеді; ТМ "Добрий хліб"; ПП Степанків та фото-студії "Malenko Bros".

 

Фоторепортаж дивіться у фотогалереї.

Переможці у різних номінаціях отримали свої призи та нагороди.

 

Переможцем квесту "Полювання на Лева" став екіпаж № 10 (Фернеза Роман, Фернеза Марія)

 

Так, переможцями ралі стали:

1 місце - екіпаж № 1 (Бориско Олексій, Бориско Юля)

2 місце - екіпаж № 16 (Данчівський Іван, Данчівська Слава)

3 місце - екіпаж № 6 (Кулинич Володя, Кулинич Оля, Кулинич Маркіян)

 

Переможці в окремих дисциплінах:

 

Стендова стрільба:

1 місце - екіпаж № 21 ( Філіппович Юра)

2 місце - екіпаж № 9 ( Рожко Сергій)

3 місце - екіпаж № 20 ( Цюваник Тарас, Цюваник Ігор)

 

Їзда слалом:

1 місце - екіпаж № 16 ( Данчівський Іван, Данчівська Слава)

2 місце - екіпаж № 12 ( Бальва Євген)

3 місце - екіпаж № 21 ( Іваночко Тарас, Онищук Галя, Філіппович Юра)

 

Майстерність водіння:

1 місце - екіпаж № 6 ( Кулинич Володя, Кулинич Оля, Кулинич Маркіян)

2 місце - екіпаж № 12 ( Бальва Євген)

3 місце - екіпаж № 9 ( Рожко Сергій)

 

Підсумкові загальні результати додаються:

 

Щиро вдячні за теплий прийом та активну допомогу у проведенні свята заступнику Самбірського міського голови - Леськів Юрію Омельяновичу.

Окремо висловлюємо подяку Туристично-інформаційному центру м.Самбора, його керівнику Соломії Гриб та Василині Пумпі.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.