2014 рік

 

27-го липня наш клуб ЗАЗ-КОЗАК з друзями зібрався, щоб пройти по унікальному пішому машруту зі Львова на Чотові(Чортові) скелі

Зустрівшись зранку на Високому Замку ми вирушили крутими стежками та мальовничими місцями, які є частиною горбистого пасма Розточчя, що пролягає аж до Польші.

Оскільки це була перша така піша вилазка авто-фан-клубу ЗАЗ-КОЗАК, ми не поспішали, та долали маршрут насолоджуючись навколишніми краєвидами та мальовничими місцями.

Наш президент Володя Кулинич, як організатор заходу постійно розповідав про цікаві історичні моменти та місця. Зокрема ми побачили єдину збережену у Львові могилу Січових стрільців стрільців УГА, які полягли на Знесінні у грудні 1918 р. В ній поховано біля 30-ти бійців Українських Січових Стрільців. Зрозуміли і значний потенціал навколишньої місцевосці для проведення різноманітних зимових спортнивних заходів(маршрут пролягав через стару(не діючу) бобслену трасу, а поруч були практично закинуті радянскі підйомники для лижного катання). Пройшли по залізничному полотні, яке збудоване ще в 40-х роках і на якому ще присутня вузькоколійка. І дійшовши до лісового масиву Чотових скель укунулися в часи Богдана Хмельницького та історичних боїв навколо Львова.

Завдяки дружній підримці та добре продуманому маршруту ми навіть не встигали втомлюватися. Загальна протяжність походу склала 13,16км, з середньою швидкістю долання дистанції 3,2 км/год.

.

Зупинившись на Чотових скелях, ми гарно пообідали та досхочу спілкувалися і веселилися. Володя Кулинич, у якого нещодавно був День Народження приготував нам сюрприз у вигляді смачнющого кабанчика. А його дівчата побалували нас солодкою випічкою. Привітавши нашого президента зі святом ми заспівали йому Многая Літа та вирушили до Винниківського озера.

Далі була вільна програма. Хто захотів залишився купитися - решта поїхали додому.

Дякуємо всім хто взяв участь за гарний день та хорошу компанію. Переглянути фото Ви можете у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.