Новини

Минулого літа наш Клуб на запорожцях разом з польськими колегами відвідав дерев'яні церкви Карпатського регіону України та Польщі внесені у список ЮНЕСКО. 
У вівторок 31 березня о 11.30 в актовій залі Італійського дворика відбудеться презентація листівок з фотографіями дерев'яних церков карпатського регіону України та печаток з їх зображенням. Також буде погашення марок. Листівки (по 500 шт) та печатки наш Клуб "ЗАЗ Козак" дарує церквам. Акція проводиться разом з обласним управлінням культури.

Фото з презентації можна переглянути у фотогалереї.

Правова інформація

При використанні інформації представленої на даному веб-сайті обов'язково слід вказувати гіперпосилання. Несанкціоноване використання будь-якої інформації з цього веб-сайту є порушенням законів про авторське право.
Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні чи неспеціальні збитки, викликані використанням цього сайту чи пов'язаних із ним веб-сайтів, а також за несвоєчасність поновлення інформації розміщеної на сайті. Назви та зображення торгових знаків, розташовані на даному веб-сайті, які належать третім особам, вказані в ілюстративних цілях та належать їх власникам. Посилання на сайти третіх осіб Адміністрація веб-сайту не несе відповідальність за зміст та достовірність інформації на веб-сайтах, гіперпосилання на які вказані на даному сайті.